dla dzieci i młodzieży

Ks. Bosko, ojciec i nauczyciel młodzieży, gromadził swoich wychowanków w Oratorium, organizował dla nich szkoły oraz troszczył się o ich życie codzienne i formację religijną. Słowa ks. Bosko „wystarczy, że jesteście młodzi, abym was kochał” były i są dewizą pracy Salezjanów.
czytaj więcej

dla potrzebujących

W intencji osób przeżywających swoje trudności modlimy się wraz z całym kościołem podczas modlitw powszechnych i polecamy je wstawiennictwu i opiece Wspomożycielki Wiernych, a także św. Jana Bosko w ramach nowenn ku ich czci.
czytaj więcej

Aktualności

Uroczystość Patronki naszej Parafii, Wspomożycielki Wiernych

Dodano dnia 24 maja 2020

Niedziela, 24 maja 2020 r., to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jednocześnie dla naszej Parafii to Uroczystość MB Wspomożycielki, naszej Patronki; odpust parafialny.

Święcenia kapłańskie

Dodano dnia 24 maja 2020

Dzielimy się radością, że wczoraj (23.05.2020 r.), w kościele Salezjanów w Sokołowie Podlaskim, święcenia kapłańskie z rąk biskupa Piotra Sawczuka, ordynariusza diecezji drohiczyńskiej, przyjął diakon Aleksander Mastalerz. Mszę św. Prymicyjną w naszej parafii ks. Aleksander odprawi w Uroczystość Bożego Ciała (11 czerwca br.) o godz. 10.00.

100. rocznica urodzin Jana Pawła II

Dodano dnia 17 maja 2020

„W tym roku świętujemy setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, który przyszedł na świat 18 maja 1920 roku w Wadowicach. Ten wielki święty wniósł nieoceniony wkład w historię naszego kraju, Europy, świata oraz w historię Kościoła powszechnego.” Tak rozpoczyna się List Episkopatu Polski, skierowany do wiernych Kościoła Polskiego i Polaków na całym świecie, z okazji 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka.

Wracajmy!

Dodano dnia 28 kwietnia 2020

W naszym kościele (z balkonami), zgodnie z nowymi przepisami, może być jednocześnie 40 osób. Możemy zatem znowu przychodzić na msze św. Tym bardziej, że w niedziele są odprawiane msze św. dodatkowe: 9.15, 10.45 i 18.45. Razem odprawianych jest osiem mszy św. (łącznie z mszą św. o godz. 18.00 w sobotę).

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs