dla dzieci i młodzieży

Ks. Bosko, ojciec i nauczyciel młodzieży, gromadził swoich wychowanków w Oratorium, organizował dla nich szkoły oraz troszczył się o ich życie codzienne i formację religijną. Słowa ks. Bosko „wystarczy, że jesteście młodzi, abym was kochał” były i są dewizą pracy Salezjanów.
czytaj więcej

dla potrzebujących

W intencji osób przeżywających swoje trudności modlimy się wraz z całym kościołem podczas modlitw powszechnych i polecamy je wstawiennictwu i opiece Wspomożycielki Wiernych, a także św. Jana Bosko w ramach nowenn ku ich czci.
czytaj więcej

Aktualności

Wakacje, wakacje…

Dodano dnia 13 lipca 2017

Od modlitwy „wakacji” nie ma… Zapraszamy na nasze liturgiczne spotkania.

Półkolonie zakończone

Dodano dnia 13 lipca 2017

W piątek, 7 lipca, zakończyły się półkolonie zorganizowane przez nasze Oratorium. Rozpoczęły się 26 czerwca. W półkoloniach wzięła udział blisko setka dzieci.

Półkolonie letnie

Dodano dnia 27 czerwca 2017

W poniedziałek, 26 czerwca, rozpoczęły się półkolonie organizowane przez nasze Oratorium. Potrwają dwa tygodnie. Wszystkie możliwe miejsca zostały wykorzystane.

Zakończenie roku szkolnego

Dodano dnia 27 czerwca 2017

W czwartek, 22 czerwca, razem z dziećmi, młodzieżą, nauczycielami i wychowawcami oraz katechetami z naszej parafii dziękowaliśmy Bogu za wszystkie dobrodziejstwa, których udzielił im w tym roku szk

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs