Święty Janie Bosko...

Święty Janie Bosko, przez wielką miłość, z jaką odnosiłeś się do młodzieży, stawszy się dla niej Ojcem i Nauczycielem, i przez heroiczne poświęcenie znoszone dla jej zbawienia, spraw abyśmy i my podobnie ją kochali miłością świętą i ofiarną. Amen.

Imieniny ks. Tadeusza Kujawy (28.10.2011)

Dodano dnia 8 listopada 2011

28 października ks. Tadeusz Kujawa obchodził swoje imieniny.

Grupa byłych wychowanków i ministrantów honorowych, nad którą ks. Tadeusz  sprawuje duchową opiekę, pojawiła się na Wodnej w niedzielę 30 października.

W tym dniu o godz. 18 Solenizant odprawił uroczystą mszę św.,  podczas której modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i ducha radości dla ks. Tadeusza. Honorowi ministranci służyli do mszy św., a byli wychowankowie włączyli się w liturgię słowa. Na koniec były z głębi serca płynące serdeczne życzenia: od ks. proboszcza Waldemara Trendziuka, Salezjanów Współpracowników i od  podopiecznych Solenizanta.

Składanie życzeń miało swój ciąg dalszy w kawiarence parafialnej, gdzie przy kawie, herbacie, cieście i owocach jeszcze raz dziękowaliśmy ks. Tadeuszowi za wszystko, co dla nas uczynił, czyni i, wierzymy w to mocno, czynić będzie. Nie zabrakło też gromkiego "STO LAT" i wesołych rozmów przy wspólnym stole.

Drogi Księże Tadeuszu! Życzymy Ci wielu życzliwych serc i słów wokół, bo mają one magiczną moc tkania pięknej codzienności. Niech Boski Zbawiciel, Maryja Wspomożycielka, ks. Bosko i Twój Patron otaczają Cię zawsze swoją opieką. Szczęść Boże!

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs