Święty Janie Bosko...

Święty Janie Bosko, przez wielką miłość, z jaką odnosiłeś się do młodzieży, stawszy się dla niej Ojcem i Nauczycielem, i przez heroiczne poświęcenie znoszone dla jej zbawienia, spraw abyśmy i my podobnie ją kochali miłością świętą i ofiarną. Amen.

Kanonizacyjna Iskra Miłosierdzia w parafii (13.04.2014)

Dodano dnia 12 kwietnia 2014

W Niedzielę Palmową, podczas mszy św. o godz. 15.00 w katedrze przedstawiciele naszej parafii odbiorą lampion z Kanonizacyjną Iskrą Miłosierdzia. Światło Miłosierdzia będzie można zabrać ze sobą do domów podczas mszy św. sprawowanych 27.04. br., w dniu kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. Już dziś podajemy do wiadomości, że 27 kwietnia b.r. msze św. będą sprawowane w naszym kościele o godz. 8.30, 15.00, 16.30 i 18.00.

Wcześniej, to jest w sobotę 26 kwietnia b.r. zapraszamy na czuwanie przed uroczystościa kanonizacyjną, które rozpocznie się w naszym kościele o godz. 20.00.

Zapraszamy do wspólnotowego przeżywania tych wydarzeń w duchu radości i modlitwy. Niech świętość życia stanie się naszym wielkim pragnieniem i doda nam sił, abyśmy zmieniali nasze życie i czynili je bardziej doskonałym.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs