Święty Janie Bosko...

Święty Janie Bosko, przez wielką miłość, z jaką odnosiłeś się do młodzieży, stawszy się dla niej Ojcem i Nauczycielem, i przez heroiczne poświęcenie znoszone dla jej zbawienia, spraw abyśmy i my podobnie ją kochali miłością świętą i ofiarną. Amen.

Majowa Nowenna do Wspomożycielki

Dodano dnia 16 maja 2018

We wtorek, 15 maja, rozpoczęliśmy majową nowennę do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, Patronki naszej Parafii. Nowenna odprawiana jest razem z nabożeństwem majowym. Początek o godz. 17.20. 24 maja, o godz. 18.00, ksiądz bp Ireneusz Pękalski udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży Gimnazjum Salezjańskiego i Gimnazjum nr 32. Tego dnia przypadnie dokładnie 40. rocznica utworzenia naszej parafii.

Już w niedzielę Zesłania Ducha Św. i zarazem niedzielę naszego odpustu parafialnego, będziemy dziękować Bogu za naszą parafialną wspólnotę. Szczególnym wyrazem dziękczynienia będzie hymn Te Deum odśpiewany na każdej mszy św.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs