Święty Janie Bosko...

Święty Janie Bosko, przez wielką miłość, z jaką odnosiłeś się do młodzieży, stawszy się dla niej Ojcem i Nauczycielem, i przez heroiczne poświęcenie znoszone dla jej zbawienia, spraw abyśmy i my podobnie ją kochali miłością świętą i ofiarną. Amen.

Nasze parafialne rekolekcje wielkopostne

Dodano dnia 4 marca 2020

Tradycją naszej parafii jest, że od trzeciej niedzieli Wielkiego Postu; w tym roku będzie to 15 marca) rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. W tym roku wygłosi je ks. Stanisław Szestowicki, salezjanin. Rekolekcje potrwają od niedzieli do środy. W niedzielę spotkania rekolekcyjne odbędą się zgodnie z rozkładem niedzielnym mszy św., w dni od poniedziałku do środy spotkania rekolekcyjne odbywać się będą wg następującego rozkładu: dorośli – o 7.30 i 18.00; dzieci szkoły podstawowej grupa starsza – 9.00; dzieci szkoły podstawowej grupa młodsza – 10.30.

Już dzisiaj pomyślmy o tym, aby zarezerwować sobie trochę więcej czasu, co umożliwi nam udział w tych ćwiczeniach duchowych naszej parafii.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs