Święty Janie Bosko...

Święty Janie Bosko, przez wielką miłość, z jaką odnosiłeś się do młodzieży, stawszy się dla niej Ojcem i Nauczycielem, i przez heroiczne poświęcenie znoszone dla jej zbawienia, spraw abyśmy i my podobnie ją kochali miłością świętą i ofiarną. Amen.

Odpust parafialny

Dodano dnia 29 maja 2019

Matka Boża Wspomożycielka Wiernych jest Patronką naszej Parafii. W kalendarzu liturgicznym wspomnienie Wspomożycielki przypada 24 maja; w tym roku przypadło ono w piątek. Zgodnie z tradycją, aby świętować z całą parafia, uroczystość ta została przeniesiona na najbliższą niedzielę, 26 maja.

W święto Wspomożycielki Wiernych, 24 maja 1978 r., erygowana została nasza parafia. Liczy sobie zatem 41 lat.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs