Intencje 2017 (12-5) (31.12.2017-6.01.2018)

 

DZIEŃ

 

GODZINA

 

I N T E N C J A

 

Niedziela

8.30

 

 

8.30

8.30

 

10.00

 

11.30

 

 

11.30

11.30

 

18.00

18.00

 

18.00

dziękczynno-błagalna w intencji Oliwii, Michała i Leonka; z podziękowaniem za szczęśliwy rok 2017, z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej i Świętej Rodziny dla nich w nowym, 2018 roku

+ Janina, gr. 14

+ Andrzej, gr. 14

 

dziękczynno-błagalna w intencji Darii i Grzegorza oraz ich dzieci

 

o łaskę dobrego zdrowia, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej w pracy duszpasterskiej dla ks. Sylwestra Borkowskiego (z ok. imienin)

+ Jan Pietrasiak (od uczestników pogrzebu)

dusze w czyśćcu cierpiące

 

dziękczynno-błagalna w int. całej rodziny Rychterów

dziękczynna, z prośbą o bł. Boże w dalszym życiu dla Lucyny i Ryszarda Karosów, z ok. 37 r. ślubu

w int. BWS

Poniedziałek

 

8.30

8.30

8.30

 

10.00

 

11.30

 

 

18.00

 

Nowy Rok

+ Helena Stępniak, 39 r. śm.

+ Janina, gr. 15

+ Andrzej, gr. 15

 

+ Sławomir Chrzanowski, 4 r. śm.

 

+ Roman Staroń, Józefa(f), Piotr, Zygmunt, Monika i Feliksa(f) Staroniowie oraz Helena, Bolesław, Henryk, Marek i Jan Justyńscy

 

+ Barbara Maciaszek, gr. 1

Wtorek

7.30

7.30

7.30

 

18.00

18.00

+ Irena Salm, gr. 1

+ Janina, gr. 16

+ Andrzej, gr. 16

 

zmarli polecani w wypominkach

+ Barbara Maciaszek, gr. 2

Środa

7.30

7.30

7.30

7.30

 

18.00

18.00

+ Irena Salm, gr. 2

+ Wacław i Wacława(f) Sanik

+ Janina, gr. 17

+ Andrzej, gr. 17

 

+ Barbara Maciaszek, gr. 3

o bł. Boże w życiu i łaskę wiary dla syna

Czwartek

7.30

7.30

7.30

 

18.00

 

 

18.00

+ Irena Salm, gr. 3

+ Janina, gr. 18

+ Andrzej, gr. 18

 

w int. księży pracujących w naszej parafii, o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów życia konsekrowanego (int. Wieczernika Modlitwy)

+ Barbara Maciaszek, gr. 4

Piątek

7.30

7.30

7.30

7.30

 

18.00

18.00

18.00

dziękczynno-błagalna do Njaśw. Serca Pana Jezusa

+ Irena Salm, gr. 4

+ Janina, gr. 19

+ Andrzej, gr. 19

 

+ Barbara Maciaszek, gr. 5

zmarli z rodz.: Stachlewskich, Kowarów i Świniarskich (3)

Straż Honorowa

Sobota

 

 

8.30

8.30

8.30

8.30

8.30

 

10.00

 

10.00

 

 

11.30

 

 

16.00

 

18.00

18.00

TRZECH KRÓLI

Żywy Różaniec

+ Irena Salm, gr. 5

+ Scholastyka Plawgo oraz Stanisław Plawgo

+ Janina, gr. 20

+ Andrzej, gr. 20

 

+ Mirosław Pardej, 3 r. śm., Stefania i Eugeniusz Banasiak oraz Irena i Władysław Pardej

+ Grzegorz Twardowski, 18 r. śm., Marta i Konstanty Twardowscy, Franciszka(f) i Stefan Dolniak

 

dziękczynno-błagalna z okazji 60. r. urodzin Andrzeja

chór: „Clil”

 

DA „Węzeł” - ks. Walerian Święcicki

 

+ Barbara Maciaszek, gr. 6

zm. z rodzin Smajdorów i Dutków oraz zmarli przodkowie z naszych rodzin; ++ ks. Stanisław Kudej, ks. Józef Gawron i Marek Kaczmarek

 

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs