Boże Narodzenie II (26.12.2017)

1. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia to w naszym Kościele święto pierwszego męczennika, św. Szczepana. Niech dzisiejszy dzień przedłuży naszą radość z przyjścia tego, który nas zbawił, Jezusa Chrystusa.

W drugi dzień Świąt tradycyjnie zbieramy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

 

2 . W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu obchodzić będziemy: w środę, święto św. Jana, apostoła i ewangelisty, w czwartek, św. Młodzianków.

Najbliższa niedziela to święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

 

3. W najbliższą niedzielę zakończymy także rok 2017 r. O godz. 18.00 zostanie odprawiona msza św., a po niej nabożeństwo dziękczynno-błagalne z hymnem Ciebie Boga wysławiamy celem okazania wdzięczności Bogu za łaski minionego roku.

 

4. Wizytę duszpasterską, czyli kolędę, w naszej parafii rozpoczniemy we wtorek, 2 stycznia. Rozkład kolędy podamy w ogłoszeniach w niedzielę 31 grudnia.

 

5. Serdeczne „Bóg zapłać” osobom, które pomogły w dekoracji kościoła na Święta, szczególnie Salezjanom Współpracownikom. „Bóg zapłać” osobom, które pomogły w odnowieniu naszej ruchomej szopki. Szczególne podziękowanie dla pani Ewy Pakulskiej i ks. Pawła Libora, a także dla pani Ireny Petrusiewicz za pomoc w znalezieniu fachowców do wymiany silnika w szopce. Dziękujemy także osobom, które złożyły ofiarę na remont szopki. 

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs