IV Niedziela Wielkiego Postu (22.03.2020)

1. Mimo szczególnej sytuacji w Polsce i w Polskim Kościele, msze św. w naszej parafii odprawiane są w normalnym rytmie: zarówno w niedziele jak i w dni powszednie. Możemy też przyjść do kościoła i pomodlić się ciągu dnia. Łączmy się w modlitwie…

Na godz. 15.00 (codziennie) zapraszamy chętnych na wspólną modlitwę Godziną Miłosierdzia w intencji oddalenia panującej w Polsce i na świecie epidemii.

Jeżeli ktoś życzyłby sobie Komunię św. do domu, proszę o zgłoszenie; można telefonicznie; tel. 42 671 84 70, lub na adres e-mail parafii: mbww.wodna@onet.pl

2. W środę obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest równocześnie Dniem Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu osoby, które pragną podjąć się zadania modlitwy w intencji zagrożonego życia dziecka poczętego, będą mogły rozpocząć swoją dziewięciomiesięczną nowennę i złożyć stosowne przyrzeczenia podczas mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Zgłoszenia adopcji dziecka poczętego wyłożone są na stoliku, który znajduje się przy wyjściu z kościoła. Wypełnione zgłoszenia przynosimy i składamy w kościele podczas przyrzeczeń.

 

3. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, a szczególnie: Niedzieli, Przewodnika Katolickiego, Don Bosco, L'Osservatore Romano i innych, które mogą ubogacić naszą wiedzę religijną. Przy kiosku parafialnym znajduje się skarbonka, do której możemy wrzucić ofiarę na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego. Dzisiaj możemy taką ofiarę złożyć także wychodząc z kościoła (do puszki).

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs