IV Niedziela zwykła (3.02.2019)

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą miesiąca lutego, niedzielą adoracyjną. Po mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa uwielbienia naszego Króla i Pana.

 

2. Na mszę św. o godz. 11.30, zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii św., ich rodziców i opiekunów. Po mszy św. odbędzie się dla nich kolejne spotkanie formacyjne.

 

3. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, w środę św. św. Pawła Miki i jego towarzyszy, męczenników japońskich.

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Modlić się będziemy o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów życia konsekrowanego.

 

5. W przyszłą niedzielę o 11.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji Salezjanów Współpracowników. Po mszy św. comiesięczne spotkanie wspólnoty.

 

6. Komunikaty Kurii.

 

7. Dekret Ks. Arcybiskupa o diakonacie stałym.

 

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym dostępne są czasopisma: „Niedziela”, „L’Osserwatore Romano”, lutowy nr „Don Bosco”.

 

9. Do wieczności odeszły: Elżbieta Szyszko, lat 67, i Danuta Przeździecka, lat 39. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs