Niedziela Chrztu Pańskiego (12.01.2020)

1. Dzisiejsza niedziela to święto Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna okres zwykły.

 

2. Na mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św., ich rodziców czy opiekunów. Po mszy św. odbędzie się dla nich kolejna katecheza parafialna.

 

3. O godz. 16.00, odbędzie się spotkanie opłatkowe Byłych Wychowanków Salezjańskich.

 

4. W środę, 15 stycznia, rozpocznie się styczniowa nowenna do MB Wspomożenia Wiernych. Jak zawsze możemy składać podziękowania i prośby do Patronki naszej parafii.

 

5. W najbliższą sobotę, 18 stycznia, rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Program spotkań wywieszony jest w gablocie parafialnej.

 

6. Na potrzeby misji w dzień Objawienia Pańskiego na tacę zebraliśmy 1021, 56 PLZ.

 

7. Serdeczne „Bóg zapłać” za spotkania kolędowe w Waszych domach, rodzinach. Odwiedziliśmy ponad sześćset (dokładnie 607) rodzin naszej parafii. „Bóg zapłać” za ofiary złożone przy okazji kolędy; będą przeznaczone na potrzeby parafii. Życzymy Wam, Drodzy, błogosławieństwa Bożego w całym roku, który rozpoczęliśmy; pokoju, zgody, zrozumienia wśród najbliższych. Niech Bóg Was prowadzi, a Matka Najświętsza ma w swojej opiece.

 

8. Do Domu Ojca odszedł: Ryszard Kmieciak, lat 83. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs