Niedziela Chrztu Pańskiego (13.01.2019)

1. Dzisiejsza niedziela to święto Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna okres zwykły.

 

2. Na mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św., ich rodziców czy opiekunów. Po mszy św. odbędzie się dla nich kolejna katecheza parafialna.

 

3. We wtorek, 15 stycznia, rozpocznie się styczniowa nowenna do MB Wspomożenia Wiernych. Jak zawsze możemy składać podziękowania i prośby do Patronki naszej parafii.

 

4. Jeszcze jutro udamy się z wizytą duszpasterską, czyli kolędą, do parafian mieszkających przy ul. Piłsudskiego i ul. Wysokiej. Kolędę rozpoczniemy od godz. 16.00.

 

5. W przyszłą niedzielę na godz. 10.00 zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania i ich rodziców. Po mszy św. odbędzie się dla nich kolejna katecheza parafialna.

 

6. Również w przyszłą niedzielę, w czasie mszy św. o godz. 11.30 śpiewać będzie chór Salezjańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy!

Natomiast po mszy św. o 11.30, na auli szkolnej, wystawione będą Jasełka Bożonarodzeniowe dla wszystkich Babć i Dziadków z okazji ich święta. Jasełka przygotowała młodzież Szkół Salezjańskich.

 

7. Komunikaty Kurii.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs