Niedziela Zmartwychwstania (21.04.2019)

1. Drodzy Parafianie! Szanowni Goście! Radość płynąca z faktu zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, Bożego Syna, niech napełni Wasze serca i będzie źródłem radości w czasie Świąt, ale także w nawet najzwyklejszych chwilach codzienności, która po nich nadejdzie. Życzymy pięknych spotkań rodzinnych i z najbliższymi, ale przede wszystkim spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym.

 

2. Serdeczne „Bóg zapłać”, za ofiary na wystrój wielkanocny naszej świątyni; szczególnie na kwiaty do Grobu Pańskiego. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy pomogli w wystroju kościoła, za prace porządkowe, przygotowanie ołtarza adoracji i Grobu Pańskiego, za przygotowanie i posługę w liturgii Triduum Paschalnego i procesji rezurekcyjnej. Niech Zmartwychwstały Chrystus, Pan Życia, za wszystko, co widoczne i niewidoczne dla oczu, wynagrodzi wszelkimi łaskami.

 

3. Msze św. dzisiaj: godz. 10.00, 11.30 i 18.00. W dniu jutrzejszym, w drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy, w porządku niedzielnym: 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00.

Ofiary zbierane na tacę w dniu jutrzejszym przeznaczone będą na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

4. Trwa kwietniowa nowenna do Patronki naszej parafii MB Wspomożycielki Wiernych; nabożeństwo jest odprawiane o 17.40. Zakończenie nowenny 24 kwietnia hołdem oddanym Wspomożycielce.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs