Ogłoszenia na 14 Niedzielę Zwykłą (08.07.2012)

1. Słowa i czyny Jezusa z Nazaretu są jasnym znakiem dla tych, którzy wierzą. Niewiara jednak jest przeszkodą do uznania w Jezusie prawdziwego Boga. Prośmy by Bóg umacniał nasza wiarę i udzieli jej tym, którzy odeszli od Boga i Kościoła.

Wieczorna msza św. niedzielna o godz. 18.00

2. W tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia obowiązkowe. W środę święto św. Benedykta, opata i Patrona Europy, w czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika oraz w piątek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

3. W najbliższy piątek przypada 54-ta rocznica święceń kapłańskich JE. Ks. Abp. Metropolity Władysława Ziółka. Pamiętajmy o naszym Arcypasterzu w naszych modlitwach i w jego intencji przyjmijmy Komunię św. dziękczynną.

4. W nowym numerze niedzieli znajdziemy interesujące artykuły dotyczące min. odmawiania różańca z Ojcem Świętym, duszpasterstwa i codziennego życia kościoła na Białorusi, wypoczynku w Magurskim i Bieszczadzkim Parku Narodowym oraz  czy istnieje wzór na szczęście wieczne?

5. Informacje szczegółowe na temat 87-mej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę znajdziemy na plakacie umieszczonym przy wyjściu z kościoła.

6. Solenizantom i jubilatom, którzy w najbliższym tygodniu będą obchodzić swoje święta składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych oraz świętych i błogosławionych patronów.

7. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić: Michał Andrzej Baran, kawaler parafii tutejszej i Marta Małgorzata Przywojska, panna parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Łodzi – zapowiedź I. Jeśli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach występujących pomiędzy narzeczonymi, proszony jest o ich zgłoszenie do kancelarii parafialnej.

8. W tym tygodniu do Domu Ojca odszedł: Jarosław Jędrasik, który przeżył 37 lat. Polećmy naszego zmarłego brata Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. A światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs