V Niedziela zwykła (10.02.2019)

1. Msza św. o 11.30 zostanie odprawiona w intencji Salezjanów Współpracowników. Po mszy św. comiesięczne spotkanie wspólnoty.

 

2. Jutro, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Z ustanowienia Jana Pawła II w tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorych; w tym roku już po raz 26. W naszym kościele msza św. o godz. 18.00 odprawiona zostanie w ich intencji. Wszystkim potrzebującym uzdrowienia, zarówno fizycznego, jak i duchowego, udzielony zostanie sakrament namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy.

 

3. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu obchodzić będziemy: w czwartek liturgiczne święto św. św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

 

4. Od piątku, 15 lutego, rozpoczniemy comiesięczną nowennę ku czci Matki Bożej Wspomożycielki. Nabożeństwo rozpoczynać się będzie o godz. 17.40.

 

5. W dzień Ofiarowania Pańskiego, a zarazem Dzień Życia Konsekrowanego, zbieraliśmy ofiary na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Zebraliśmy 129 PLZ.

 

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym dostępne są czasopisma: „Niedziela”, „L’Osserwatore Romano”, lutowy nr „Don Bosco”.

 

7. Do wieczności odszedł: Mieczysław-Kazimierz Miruński, lat 66. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs