V Niedziela zwykła (4.02.2018)

1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą miesiąca lutego, niedzielą adoracyjną. Po mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa uwielbienia naszego Króla i Pana.

 

2. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we wtorek św. św. Pawła Miki i jego towarzyszy, męczenników japońskich, w sobotę św. Scholastyki, dziewicy.

 

3. W przyszłą niedzielę o 11.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji Salezjanów Współpracowników. Po mszy św. comiesięczne spotkanie wspólnoty.

 

4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym dostępne są czasopisma: „Niedziela”, „L’Osserwatore Romano”, lutowy nr „Don Bosco”, aktualny nr czasopisma „List do Pani”.

 

5. Już za niespełna tydzień, 10 lutego, rozpoczniemy nasze parafialne Misje Miłosierdzia. Pamiętajmy o tym, aby wziąć w nich udział, skorzystać z łaski, jaki ten czas daje nam, ludziom wierzącym. Módlmy się także o jak najpiękniejsze ich duchowe owoce: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo…

 

6. Do wieczności odeszli: Stanisław Adamczyk, lat 68, i Teresa Zdulska, lat 86. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs