XIII Niedziela zwykła (1.07.2018)

1. Przeżywamy dziś 13. niedzielęliturgicznego okresu zwykłego, która zarazem jest pierwszą niedzielą lipca, czyli niedzielą adoracyjną. Po mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, modlitwa w int. Parafii i błogosławieństwo.

 

2. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne: we wtorek św. Tomasza, apostoła, w piątek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

 

3. Również w nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Pamiętajmy o szczególnych intencjach tych dni.

 

4. W okresie dwóch miesięcy wakacyjnych (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki w godz. 10.00-11.30 i 16.00-17.00. W sprawach pilnych najlepiej zgłaszać się do zakrystii po mszy św. wieczornej.

 

5. W naszym kiosku parafialnym, oprócz aktualnych numerów prasy katolickiej, możemy nabyć modlitewnik „Ufaj miłosierdziu Mojemu”. Zawiera on najważniejsze modlitwy do Miłosierdzia Bożego. Cena 5 PLZ.

 

6. Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić następujące osoby:Agnieszka Krzemińska, stan wolny, zam. przy ul. Wodnej 28 w Łodzi, parafia tutejsza, oraz Adrian Zieńczuk, stan wolny, zam w Bydgoszczy, parafia Najśw. Serca Pana Jezusa, zapowiedź druga.

 

7. Do wieczności odszedł: Wiesław Bednarek, lat 67. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...


© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs