XIII Niedziela zwykła (2.07.2017)

1. Przeżywamy dziś 13. niedzielę liturgicznego okresu zwykłego, która zarazem jest pierwszą niedzielą lipca. Po mszy św. o godz. 11.30 wystawienie, adoracja i błogosławieństwo Najśw. Sakramentem.

 

2. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne: w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, w sobotę św. Jana z Dukli, kapłana.

 

3. Najbliższy czwartek jest pierwszym miesiąca lipca; pamiętajmy o modlitwie w int. o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów życia konsekrowanego. W piątek, pierwszy miesiąca lipca modlimy się wynagradzając Najśw. Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata.

 

4. Trwają półkolonie organizowane przez nasze Oratorium. Będą trwały jeszcze przez tydzień. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które biorą udział w półkoloniach, aby był to dla nich czas wzrastania w wierze, ale jednocześnie czas nabrania sił, i przebiegał bezpiecznie.

 

5. Przypominamy, że w okresie dwóch miesięcy wakacyjnych (lipiec i sierpień) msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 8.00 i 18.00. Rozkład niedzielny nie ulegnie zmianie. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki w godz. 10.00-11.30 i 16.00-17.00. W sprawach pilnych najlepiej zgłaszać się do zakrystii po mszy św. wieczornej.

 

6. Zapowiedzi przedślubne: Anna Maria Wodzyńska, panna, zam. przy ul. 16 Stycznia 2/2, w Blachowni, parafia Świętego Michała Archanioła oraz Louis Okari Nyangau, kawaler, zam. przy ul. Tuwima 59/18, w Łodzi, par. tut., zapowiedź druga.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs