XX Niedziela zwykła (18.08.2019)

1. Trwa miesiąc sierpień. Miesiąc trzeźwości. Wspierajmy modlitwą wszystkich, którzy walczą z nałogami, szczególnie z nałogiem alkoholizmu.

Łączmy się także z pielgrzymami naszego Miasta, którzy wyruszą w środę do Pani Jasnogórskiej w pieszej pielgrzymce. Wychodząc z kościoła (okrągły stolik) możemy wpisać się na listę duchowych pielgrzymów i w trakcie trwania pielgrzymki łódzkiej towarzyszyć tym, którzy idą na Jasną Górę

 

2. W rozpoczynającym się tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne: we wtorek św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w środę św. Piusa X, papieża, w czwartek Najśw. Maryi Panny Królowej, w sobotę św. Bartłomieja, apostoła.

 

3. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, a szczególnie: Niedzieli, Przewodnika Katolickiego, L'Osservatore Romano, Don Bosco i innych, które mogą ubogacić naszą wiedzę religijną.

 

4. Życzymy spokojnej niedzieli. Pozdrawiamy Gości, którzy odwiedzają nasze rodziny. Wypoczywającym na urlopach życzymy dobrego skorzystania z darowanego im czasu na odpoczynek. Błogosławieństwa Bożego wszystkim!

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs