XXVIII Niedziela zwykła (7.10.2018)

1. Na mszę św. o 11.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. Zapraszamy także ich rodziców. Po mszy św. odbędzie dla nich spotkanie przygotowujące do uroczystości. Pierwsza Komunia św. odbędzie się w naszej parafii 26 maja 2019 r. (ostatnia niedziela maja).

 

2. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym; godz. 17.30.

Dzieci zapraszamy we wtorki i czwartki na godz. 16.30; młodzież w poniedziałki na godz. 19.30.

 

3. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii wspominamy: w czwartek św. Jana XXIII, papieża, w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika.

 

4. W przyszłą niedzielę wraz z całą Polską, będziemy przeżywać już po raz osiemnasty Dzień Papieski. Jest to szczególne wspomnienie naszego wielkiego rodaka, św. Jana Pawła II. W tym roku odbędzie się to pod hasłem: „Promieniowanie ojca”.

Również w przyszłą niedzielę, na mszę św. o godz. 10.00, zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania i ich rodziców. Po mszy św. odbędzie się dla nich katecheza parafialna.

Natomiast w czasie mszy św. o godz. 11.30 modlić się będziemy w intencjach Wspólnoty Salezjanów Współpracowników. Po mszy św. odbędzie się comiesięczne spotkanie formacyjne członków Wspólnoty.

 

5. Od przyszłej niedzieli przyjmować będziemy na wypominki za naszych drogich zmarłych. Będziemy za nich modlić się podczas miesiąca listopada. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach przez cały rok będzie sprawowana msza św. w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godz. 18.00.

 

6. Aktualny numer tygodnika „Niedziela”, „Don Bosco” i inne czasopisma religijne można nabyć w „kiosku” parafialnym. Jest także kalendarz misyjny na rok 2019.

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs