XXXI Niedziela zwykła (4.11.2018)

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca listopada.

 

2. W czasie mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać złoty jubileusz ślubów zakonnych siostry Andrzei Wyszkowskiej ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.

 

3. Jeszcze do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w intencji zmarłych.

 

4. W listopadzie, codziennie o godz. 17.30, modlimy się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach. W intencji tych zmarłych będzie sprawowana także msza św. przez cały rok w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18.00. Można jeszcze dać na wypominki; wypominki składamy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 

5. W przyszłą niedzielę, 11 listopada, przypada nasze Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Naród Polski. Za dar odzyskanej niepodległości podziękujemy przede wszystkim Panu Bogu i ludziom, którzy się do tego przyczynili.

 

6. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się comiesięczne skupienie Salezjanów Współpracowników. Spotkanie odbędzie się po mszy św. o godz. 11.30, która zostanie odprawiona w intencji Wspólnoty.

 

7. W ubiegłą niedzielę w Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na rzecz Kościoła w Potrzebie zebraliśmy 325 zł.

 

8. Aktualny numer tygodnika „Niedziela”, „Don Bosco” i inne czasopisma religijne można nabyć w „kiosku” parafialnym.

 

9. Do wieczności z naszej parafialnej wspólnoty odeszła: Wiarosława Stefańska, lat 75. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie….

© 2011 Parafia pw. M.B. Wspomożenia Wiernych, Salezjanie                         Eco Web Design by Studio7designs

Studio7designs